az-ubytovani.info *** Hotel Pivovarska Basta ubytovanie Vrchlabi

*** Hotel Pivovarska Basta ubytovanie Vrchlabi

Hotel Vrchlabi Pivovarska Basta Hotel Pivovarská bašta sa nachádza na severnom okraji mesta Vrchlabí, ktoré je súčasťou rekreačnej oblasti stredných Krkonoš - Špindleruv Mlýn, Benecko, Strážné. Hotel Pivovarská bašta je ideálnym miestom pre pobyt milovníkov zimných športov, turistiky a horskej cyklistiky. SKI areál Vrchlabí, je vzdialený od hotela cca 300m, Herlíkovice cca 1500m.

Vrchlabí Hotel ubytovanie Pivovarská bašta:
Hotel Pivovarská bašta ponúka štýlové ubytovanie v 16 dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky a v dvoch apartmánoch. Izby sú komfortne vybavené štýlovým nábytkom, kúpeľňou, sociálnym zariadením, TV so satelitným príjmom, telefónom. Radi Vás ubytujú i s vašimi domácimi miláčikmi. (samozrejme s podmienkou, že nesmie obťažovať ostatných hotelových hostí a budú dodržané všeobecné hygienické štandardy). Cez všetku exkluzivitu hotela Pivovarská bašta budete milo prekvapení cenami, ktoré zahŕňajú ubytovanie vrátane raňajok podávaných formou švédskeho stola.

Ubytovanie Vrchlabí Hotel Pivovarská bašta pivovar:
Príjemný hotel s rodinným pivovarom a múzeum so štýlovými reštauráciami. Totoubytovacie a reštauračné zariadenie patrí k najvyhľadávanejším v celých Krkonošiach. Neobvyklou súčasťou hotela je minipivovar, ktorý patrí k najmodernejším v Európe, varí tu pivo "Krkonošský medveď": Svetlé výčapné, Svetlý a tmavý ležiak, špeciálné pivá: 14ti stupňový svetlý ležiak, tmavé ochutené pivo s príchuťou čerešní a svetlé ochutené pivo s príchuťou medu. Pivo nie je určené len na konzumáciu v pivovare, ale je možnosť si objednávať pivo fľaškové i sudové, ktoré Vám doveziu na miesto podľa Vašej požiadavky. V prípade záujmu vám radi poskytnú bližšie informácie a platný cenník.

Vrchlabí ubytovanie hotel Pivovarská bašta služby:
Pre cestovné kancelárie usporadúvajú exkurzie v pivovaru s ochutnávkou piva vrátane obedov alebo pivných večerov. Pre firmy zabezpečia školenia, pracovné obedy, večere, rauty a večierky. Môžete si objednať svadbu alebo promócii. Pri týchto príležitostiach môžete nahliadnuť do tajov výroby piva a posúdiť jeho chuť v našej pivnici.

Ubytovanie Krkonoše Vrchlabí Hotel Pivovarská bašta reštaurácia:
Poďte sa posadiť ku krásnym kachľovým kachliam v reštaurácii hotela Pivovarská bašta a ochutnajte niektorú zo špecialít českej či svetovej kuchyne. Aj pre náročných gurmánov je v hoteli Pivovarská bašta otvorená reštaurácia, ktorá svojou výnimočnou kuchyňou uspokojí snáď všetkých milovníkov dobrého jedla a pitia.

Hotel Vrchlabí ubytovanie Pivovarská bašta rytierska sála:
Príjemný večer môžete prežiť pod klenbou rytierskej sály a svlažit hrdlo kvalitným moravským vínom. V centre mesta nájdete reštauráciu Zámecká koniareň (patrí tiéž k hotelu), kde sú pre Vás k dispozícii dve bowlingové dráhy a billiardové stoly. Zámecká koniareň umožní atraktívne prežitie noci a svojou atmosférou Vás vtiahne do príjemného prostredia.

Pivovarská bašta ubytovanie hotel Vrchlabí okolie:
V zime sa ponúka zjazdové lyžovanie a snowboarding v areáloch Herlíkovice a Bubákov, Špindlerov Mlyn, Strážné, Benecko a upravené bežecké trate na Mísečkách, Benecku a vo Špidlerovom Mlýne. Môžete navštíviť zimnú bobovú dráhu, snowtubing, snowbungeerafting, snowbungeekayaking, snowtrampolínu a 4 km dlhú sáňkarskú dráhu.
Hotel Vrchlabi Pivovarska Basta - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Vrchlabi Pivovarska Basta - hotel má reštauráciuHotel Vrchlabi Pivovarska Basta - hotel má vináreňHotel Vrchlabi Pivovarska Basta - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Vrchlabi Pivovarska Basta - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Vrchlabi Pivovarska Basta - možnosť pripojenia na internetHotel Vrchlabi Pivovarska Basta - k dispozícii letná terasaHotel Vrchlabi Pivovarska Basta - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Vrchlabi Pivovarska Basta - akceptuje creditné karty VISAHotel Vrchlabi Pivovarska Basta - akceptuje creditné karty JCBHotel Vrchlabi Pivovarska Basta - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Vrchlabi Pivovarska Basta - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Vrchlabi Pivovarska Basta - Iybz sú vybavené televízoromHotel Vrchlabi Pivovarska Basta - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Vrchlabi Pivovarska Basta - Izby s vlastnou toaletouHotel Vrchlabi Pivovarska Basta - v izbach je telefon